W życiu każdego człowieka, następuje ciężka chwila rozłąki z bliską osobą. W celu uczczenia o niej pamięci, warto zakupić profesjonalny wieniec pogrzebowy, który będzie oddawał jej hołd i w znaczącym stopniu, łagodził całą ceremonię pożegnalną.

Jako profesjonalna kwiaciarnia działająca na terenie Wrocławia od wielu lat, komponujemy trwałe wieńce pogrzebowe zachowując przy tym atrakcyjną cenę. Cały proces zamówienia wiązanki jest prosty (nawet w tak ciężkich chwilach) – wystarczy wybrać odpowiedni wieniec, wybrać jego rozmiar oraz wypełnić krótki formularz zamówienia.

Państwa zamówienie zostanie przekazane do wykwalifikowanego florysty, który dobierze odpowiednie kwiaty a w przypadku braku poszczególnych kwiatów (wynika to od pory roku) zastąpi je innymi, zachowując ład, całej wiązanki.

WIEŃCE POGRZEBOWE WROCŁAW

Pożegnalne wieńce i wiązanki pogrzebowe to sposób żeby dać wyraz tęsknoty po stracie bliskiej ci osoby. Twojakwiaciarnia24 - starannie dobrane kompozycje pogrzebowe. Dostawa w ciągu 24 h.

Kwiaciarnia internetowa WROCŁAW Twojakwiaciarnia24.pl zajmuje się dostarczaniem kwiatów, bukietów, wiązanek, dekoracji i wieńców pogrzebowych. Zapewniamy gwarancję dostawy na terenie całej Polski w 24h. Wyślij kwiaty pocztą!