Termin dostawy

Zamówienie wieńców, wiązanek i bukietów należy złożyć minimum 24 godziny przed planowaną datą dostawy. Nie dostarczamy kwiatów za granicą.

W dniach 21 stycznia (Dzień Babci), 14 lutego (Walentynki), 8 marca (Dzień Kobiet) oraz 26 maja (Dzień Matki) każdego roku realizacja dostawy przesyłek kwiatowych do Odbiorców odbywa się w godzinach od 8:00 do 21:00 bez możliwości wyboru przedziału godzinowego.

Realizacja wybranych produktów z kategorii kondolencje wynosi 24 godziny od momentu złożenia i opłacenia zamówienia.

Balony helowe które są dodatkiem do naszej oferty, wysyłane są kurierem - dostarczane są od poniedziałku do soboty, w niedzielę nie dostarczamy balonów. W wypadku dostawy balonów godziny dostawy mogą odbiegać od godziny dostawy kwiatów, wynika to z faktu, że kurier jest pracownikiem zewnętrznej firmy.

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19,99 zł brutto.

Kwiaciarnia Internetowa twojakwiaciarnia24.pl dokłada wszelkich starań, aby doręczony bukiet, wiązanka bądź wieniec był jak najbardziej zbliżony do zdjęcia na stronie. W przypadku gdy dany rodzaj kwiatów jest niedostępny Kwiaciarnia Internetowa twojakwiaciarnia24 zastrzega sobie prawo do zamiany kwiatów na podobne o tej samej lub wyższej wartości, zachowując kształt bukietu.

Kwiaciarnia twojakwiaciarnia24.pl nie ujawnia żadnych danych i informacji osobowych osoby zamawiającej kwiaty. Jedynym sposobem, aby odbiorca dowiedział się od kogo otrzymał kwiaty jest podpis na bileciku.

Dostawa kwiatów w całej Polsce

Nasza kwiaciarnia internetowa specjalizuje się w doręczaniu kwiatów na terenie kraju. Wykonujemy nie tylko perfekcyjne bukiety kwiatowe, wieńce pogrzebowe i wiązanki kondolencyjne, ale również wysyłamy je ekspresowo pocztą kwiatową – dzięki temu wszystkie wiązanki docierają pod wskazany adres zawsze na czas. Każda przesyłka kwiatowa jest przygotowywana na życzenie klienta – dopiero po realizacji bukietu jest on przekazywany w ręce kuriera.

Wieńce i wiązanki pogrzebowe na zamówienie – zawsze na czas

Jako nowoczesna kwiaciarnia z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy szybką dostawę kwiatów w Polsce. Wszystkie przesyłki tuż po złożeniu zamówienia przez klienta są przekazywane w miarę możliwości jak najszybciej do realizacji. Uruchomiona przez nas kurierska poczta kwiatowa funkcjonuje sprawnie i profesjonalnie, dzięki czemu dostawa wiązanek odbywa się sprawnie i terminowo. Szeroki asortyment gotowych bukietów i fachowa obsługa zapewniają zadowolenie wszystkich naszych klientów.