O nas

Zapraszamy do naszego kolorowego świata, pełnego kwiatów i kolorów przepełnionego zapachem, do miejsca, w którym żadne zlecenie florystyczne nie jest trudnością – W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowy model działalności, wedle sprawdzonych i wciąż udoskonalonych rozwiązań. Doświadczenie, zdobywane codziennie przez lata pracy, staramy ciągle wzbogacać przez nowe trendy i nowe wzory bukietów, wiązanek i wieńców kondolencyjnych, co upoważnia nas do możliwości zaistnienia jako kwiaciarnia internetowa: twojakwiaciarnia24.pl. 

Naszą filozofią jest dbałość o każdego klienta, każdą roślinkę, najdrobniejszy szczegół. Kreatywność pozwala na realizowanie wyszukanych form i daje nieograniczone możliwości. Dzięki kwiaciarni on-line masz możliwość zamówienia i wysłania kwiatów pocztą kwiatową na terenie całej Polski. Kwiaciarnia w swojej ofercie posiada nie tylko kwiaty które w łatwy i prosty sposób zamówisz zarówno z domu czy pracy. Dzięki współpracy z e-tort.pl która współpracuje z największymi i najlepszymi cukierniami w Polsce zamówisz piękny i przepyszny tort na każdą okoliczność naprawdę tanio który zostanie dostarczony wraz z kwiatami.

W naszej ofercie znajdziesz kompozycje kwiatowe i kosze, bukiety, wiązanki i wieńce okolicznościowe. Wszystkie aranżacje wykonujemy w naszej kwiaciarni, przy użyciu wyłącznie świeżych i najwyższej jakości kwiatów. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dzięki któremu jesteśmy w stanie zbudować z nim stałą relację, opartą na wzajemnej współpracy. W ofercie znajdą Państwo kwiaty na każdą okazję: urodziny, imieniny, rocznicę, ślub.

Co dzień oferujemy świeże kwiaty, wykonujemy niepowtarzalne bukiety, wieńce, wiązanki i kompozycje florystyczne. Przygotowujemy zamówienia indywidualne, wieńce dla firm, biur, hoteli czy urzędów.

Jesteśmy prawdziwą kwiaciarnią internetową. Oferowane przez nas kwiaty są naprawdę dostępne od ręki i można poczuć ich zapach. Nie obiecujemy tego co niemożliwe, a bukiety, wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe wykonujemy z pasją i znajomością sztuki florystycznej. Obsługujemy wielu klientów każdego dnia i cieszymy się, kiedy są zadowoleni.

Wciąż się rozwijamy i robimy wszystko, aby wyróżniać się przede wszystkim dobrze i efektywnie świadczonymi usługami. Zobacz, jak wygląda nasz świat kwiatów twojakwiaciarnia24.pl.

Nie jesteśmy też największą kwiaciarnią internetową w Polsce, ale nie przeszkadza nam to w byciu jedną z najlepszych kwiaciarni.

Możesz pójść do pierwszej lepszej kwiaciarni w twoim mieście - pewnie, ale w żadnej kwiaciarni nie otrzymasz tak uroczej i wykwalifikowanej obsługi. Kwiaty to nasza pasja, każdy nasz wieniec, bukiet czy wiązanka to odrobina serca naszych przemiłych florystów.
Na życzenie klienta możemy stworzyć kompozycje słodkie lub szarmanckie, eleganckie i poważne, które świetnie spełnią przewidzianą dla nich funkcję.
Pomożemy z kwiatkami, bukietami i wiankami, koszami i koszyczkami, dekoracjami na różne okazje – zajmujemy się z powodzeniem florystyką funeralną.