Misja firmy

Naszą misją jest zapewnienie dynamicznego rozwoju firmy, współpraca z naszymi klientami na zasadzie partnerstwa jak i zapewnienie im dostępu do jak najszerszej oferty akcesoriów florystycznych jak najlepszej jakości, jednocześnie gwarantując serwis na najwyższym poziomie.   

Podstawowym celem działalności naszej kwiaciarni twojakwiaciarnia24.pl jest świadczenie usług na wysokim poziomie a zarazem zwiększenie liczby klientów. Praca z pasją, jak i z zaangażowaniem.

Kwiaciarnia twojakwiaciarnia24.pl jest uznaną i cenioną firmą w Polsce. Jest ona miejscem, do którego zadowoleni klienci powracają i które z przyjemnością polecają
innym.

Nasi zadowolenie klienci poprzez jakość, niezawodność oraz szybkość wykonywania usług w zakresie tworzenia kompozycji kwiatowych, wizualnej oprawy uroczystości, kompleksowej dekoracji wnętrz oraz możliwości dekoracji trumien i samochodów.

Charakteryzuje nas najwyższy poziom wykonywania bukietów, wiązanek i wieńców oraz kompozycji kwiatowych. Bukiety, wiązanki, wieńce i dekoracje powstają z najwyższej jakości kwiatów i produktów. Ponadto cały zespół stale pracuje nad tworzeniem nowych form i dekoracji, ponieważ chce mile zaskakiwać. Celem firmy mianowicie jest rozwój, innowacja jak i staranność w doborze komponentów.


Kwiaciarnia twojakwiaciarnia24.pl

Kwiaciarnia internetowa zrodziła się z pasji do tworzenia piękna oraz z miłości do kwiatów.

Już od ponad dziecięciu lat w naszej kwiaciarni powstają gustowne i oryginalne kompozycje kwiatowe. Są one doskonałym wyrazem pamięci i miłości. Oprócz kwiatów ciętych i kompozycji kwiatowych oferujemy artykuły dekoracyjne.

Świadczone są również usługi poczty wysyłkowej. Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail, a kwiaty zostaną dostarczone na wybrany adres w całej Polsce.