Misja firmy

Twojakwiaciarnia24.pl zajmuje się szeroko pojętą florystką jako kwiaciarnia internetowa realizuje najbardziej wymagające realizacje w modelu kwiaty z dostawą, nasze kwiaty są zawsze świeże, a co za tym idzie nasze bukiety zawsze wyglądają rewelacyjnie.

Twojakwiaciarnia24.pl to kwiaciarnia online, w której w czasie rzeczywistym można szybko określić wszelkie istotne detale zamówienia np. wybrać wyjątkowe dekoracje weselne, bądź bukiety weselne.

Zajmujemy się również tematyką funeralną, w ramach której każdy może w szybki i wygodny sposób zamówić wieńce pogrzebowe, bądź wiązanki pogrzebowe, natomiast wszystkie wieńce i wiązanki są wykonywane z największą starannością, tak aby w tym trudnym dniu, kwiaty wyraziły ból i żal wynikający ze straty bliskiej osoby.  

Dostawa kwiatów na zamówienie, to jest punkt wyjścia w naszej ofercie, ponieważ my odbieramy siebie jako kwiaciarnia wysyłkowa, czasem bardziej jako kwiaciarnia lokalna, ale to nie zmienia faktu, że nasze kwiatowe inspiracje oparte są zawsze o najświeższe kwiaty tj. róże, gerbery, tulipany, margaretki, goździki, lilie, słoneczniki