BUKIET DLA TEŚCIA

Kod produktu: 2026

123,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały     -  7 kwiatów
Bukiet Średni  -12 kwiatów
Bukiet Duży     -16 kwiatów
Bukiet Deluxe  -25 kwiatów

Unikatowa kompozycja bieli, różu oraz delikatnego fioletu wzbogacona małymi dodatkami, oraz zielenią liści tworzy bukiet kwiatów Delfina – idealny, by bez słów wyrazić to, co najważniejsze. Zmysłowa kompozycja zapachów oraz ponadczasowych barw sprawia, że prezentowana wiązanka sprawdzi się jako uniwersalny podarunek na każdą okazję. Obdarowana nim osoba z pewnością doceni Twój dobry gust, natychmiast odczytując intencje, jakie towarzyszyły Ci przy zamawianiu bukietu. Jeśli szukasz oryginalnego sposobu, by sposób powiedzieć: „kocham”, „dziękuję”, „tęsknię”, lub „przepraszam”, po prostu wyślij kwiaty.
W skład bukietu wchodzą: 

- kolorowe gerbery

Do prezentowanej wiązanki możesz dołączyć bilecik lub kartkę z życzeniami. Zaznacz odpowiednią opcję przy zamówieniu i wpisz w okienku treść wiadomości, by wraz z kwiatami przesłać adresatce kilka ważnych słów.

Jak złożyć zamówienie na wiązankę?

Aby zamówić bukiet kwiatów Delfina, wybierz rozmiar wiązanki i podaj dane odbiorcy. Oprócz imienia, nazwiska i adresu, określ czy dostawa ma zostać wykonana do domu, hotelu, firmy czy szpitala. Wybierając dzień i przedział czasowy doręczenia, pamiętaj, że może ono ulec opóźnieniu o pół godziny ze względu na nieprzewidziane sytuacje na drodze (blokady, wypadki, manifestacje itp.).


W zależności od pory roku niektóre kwiaty mogą nie być dostępne. W takiej sytuacji, mamy prawo stworzyć bukiet na bazie innych gatunków lub odmian niż wskazane w opisie. Nie musisz jednak obawiać się, że kompozycja utraci swoje walory zapachowe i wizualne – będzie równie piękna i wytrzymała. Zwróć uwagę na wybrany rozmiar – małe i średnie bukiety mają mniej kwiatów i nie są tak okazałe, jak prezentowane na zdjęciu. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię