Kwiatowa Dostawa - Koszt Dostawy

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19,99 zł brutto.

W dniach 21 stycznia (Dzień Babci), 14 lutego (Walentynki), 8 marca (Dzień Kobiet) oraz 26 maja (Dzień Matki) - realizacja dostawy przesyłek kwiatowych do Odbiorców odbywa się w godzinach od 8:00 do 21:00 bez możliwości wyboru przedziału godzinowego, ponieważ we wskazanych dniach ilość dostaw jest tak wielka, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostawy na konkretną godzinę.

Realizacja wybranych produktów z kategorii kondolencje wynosi 24 godziny od momentu złożenia i opłacenia zamówienia.

Balony helowe które są dodatkiem do naszej oferty, wysyłane są kurierem - dostarczane są od poniedziałku do soboty, w niedzielę nie dostarczamy balonów. W wypadku dostawy balonów godziny dostawy mogą odbiegać od godziny dostawy kwiatów, wynika to z faktu, że kurier jest pracownikiem zewnętrznej firmy.