WIĄZANKA W BIAŁO - CZERWONEJ KOLORYSTYCE

Kod produktu: 2425

295,90 
 
Napis na szarfie
19,99 
Data dostawy *:
Godziny dostawy *:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Zmarły/a:
Znicz (mały)
- 15,00  / szt.
Znicz (średni)
- 20,00  / szt.
Znicz (duży)
- 30,00  / szt.
Karta kondolencyjna:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Wiązanka pogrzebowa w biało - czerwonej kolorystyce na żywym podkładzie

Wiązanka na pogrzeb Mała         18 kwiatów
Wiązanka na pogrzeb Średnia    23 kwiatów
Wiązanka na pogrzeb Duża        28 kwiatów
Wiązanka na pogrzeb Deluxe     35 kwiatów

Proszę Pamiętać, że wzór wskazany na zdjęciu, wskazuje jeden rodzaj wielkości, co oznacza, że wybierając przy okazji zakupu np. rozmiar "mała", jesteście Państwo świadomi, że wielkość kompozycji będzie mniejsza, od tej wskazanej we wzorze, natomiast wielkość kompozycji będzie zgodna/adekwatna do ilości przypisanych kwiatów, w ramach zamawianej wielkości.

Zamówienia realizowane są z minimum 1 dniowym wyprzedzeniem - nie zapomnij o istotnych informacjach:

  • imię i nazwisko osoby zmarłej
  • w adresie dostawy podaj dokładne miejsce doręczenia: kaplica, cmentarz, kościół, zakład pogrzebowy, (Bardzo ważne! -  jeżeli dostawa jest na cmentarz na konkretny grób należy podać lokalizację grobu ( sektor, rząd, numer )
  • w polu telefon podaj jeszcze raz swój numer telefonu lub do osoby, która zna szczegóły związane z pogrzebem. 
  • w dodatkowych uwagach do zamówienia podaj dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii pogrzebowej.

Pragniemy również poinformować, że istnieje możliwość regulaminowego - 30 minutowego spóźnienia, wynikającego z różnych, niezależnych od nas wypadków losowych. ( np. marsze, demonstracje , blokady ulic itd.)

Kwiaty na pogrzeb z dostawą

Pożegnanie bliskiej osoby to niezwykle trudny czas dla rodziny oraz przyjaciół. Uczucia te możesz wyrazić poprzez przyniesienie kwiatów na pogrzeb. Wszystkie kwiaty na pogrzeb dostarczamy pod wskazany adres, więc nie musisz martwić się odbiorem, ani przewiezieniem danego wieńca lub wiązanki do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego

Umiejętność ułożenia kwiatów w stylową kompozycję, która będzie trwała i nie rozsypie się przy próbie przeniesienia, to wbrew pozorom trudna sztuka. Znajomość charakterystyki poszczególnych gatunków kwiatów, zręczność przy łączeniu elementów, wyczucie estetyki… Florystki z kwiaciarni wieniec24.pl, posiadają odpowiednie predyspozycje do tworzenia wyjątkowych form.

Wiązanka na Pogrzeb – Kwiaciarnia Online

Kwiaciarnia wieniec24.pl zajmuje się dostarczaniem kwiatów, bukietów, wiązanek, wieńców pogrzebowych i kwiatów kondolencyjnych. Zapewniamy gwarancję dostawy kwiatowej na terenie całej Polski w 24h. Wyślij kwiaty pocztą!

Kwiaty w zależności od dostępności w hurtowni, mogą być zastępowane innymi kwiatami sztucznymi w tej samej kolorystyce, sytuacja może zaistnieć tylko w przypadku braku dostępności poszczególnych gatunków kwiatów, które są ujęte w ramach wzoru -  koncepcja wiązanki / wieńca zostanie zachowana, zostaną użyte kwiaty, które są aktualnie dostępne w ramach przygotowania kompozycji.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię