BUKIET Z BIAŁO-CZERWONYCH RÓŻ

Kod produktu: 2021

270,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Średni   -15 kwiatów
Bukiet Duży      -20 kwiatów
Bukiet Deluxe   -30 kwiatów

Szukasz sposobu, by sprawić radość bliskiej Ci osobie? A może chcesz podarować wiązankę jako dowód wdzięczności za przysługę? Bez względu na okazję, bukiet kwiatów Blanka będzie idealnym wyborem, ze względu na pobudzający zapach oraz unikalną kompozycję barw. Do jej stworzenia wybraliśmy wyłącznie najlepsze i najsilniejsze odmiany, które łączą w sobie ponadczasową elegancję z wytrzymałością. Obdarowując kogoś jednym z naszych bukietów, z pewnością dostarczysz tej osobie mnóstwa wzruszeń i pozytywnych emocji. 


Blanka to idealna propozycja na każdą okazję. Bukiet z żywych kwiatów będzie niezapominaną atrakcją Dnia Kobiet, urodzin, rocznicy ślubu czy biznesowej gali. Możesz go wybrać również bez istotnego powodu – zawsze wtedy, gdy zechcesz sprawić komuś przyjemność.
W skład wiązanki wchodzą: 

- róża czerwona

- róża biała

Jak zamówić kwiaty online?

Aby wysłać bliskiej osobie wiązankę, wypełnij prosty formularz zamówienia. Podaj w nim dane osoby obdarowywanej i zaznacz, czy bukiet ma zostać doręczony do rąk własnych, czy pozostawiony w określonym miejscu (biuro, szkoła, mieszkanie). Jeśli chcesz dołączyć do kwiatów bilecik lub okolicznościową kartkę, zaznacz właściwą opcję i wpisz treść wiadomości. Określ również datę doręczenia oraz przedział godzinowy, w jakim kurier ma pojawić się u adresata. Pamiętaj, że ze względu na nieprzewidziane utrudnienia, takie jak blokada drogi, wypadek czy manifestacja, dostawa może opóźnić się o 30 minut.
Zwróć uwagę na wybraną wielkość wiązanki oraz ilość kwiatów w bukiecie. W przypadku niektórych zestawień część kwiatów nie jest dostępna przez cały rok. W takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany bez naruszania unikatowego charakteru kompozycji. 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię