BUKIET DLA TATUSIA

Kod produktu: 1976

123,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały     -  7 kwiatów
Bukiet Średni  -12 kwiatów
Bukiet Duży     -16 kwiatów
Bukiet Deluxe  -25 kwiatów

Spraw radość bliskiej Ci osobie i podaruj jej wyjątkowy podarunek! Bukiet kwiatów Ada to starannie wyselekcjonowana kompozycja, łącząca naturalne piękno i delikatny charakter. Wiązanka urzeka zapachem i pięknym wyglądem, a w naszej internetowej kwiaciarni może zamówić ją o dowolnej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz wyrazić swoją pamięć, wdzięczność lub miłość, ten ekskluzywny bukiet będzie najlepszym sposobem. 


Do oferowanej wiązanki możesz dołączyć bilecik z życzeniami dla bliskiej Ci osoby. Dzięki temu kwiatki staną się niezapomnianym podarunkiem, niezależnie od okazji, z jakiej je wręczysz. Zamawiając bukiety w naszej kwiaciarni online, możesz być pewien, że do obdarowanej osoby zawsze dostarczymy świeże, pachnące i piękne kwiaty, zgodnie z ustalonym przez Ciebie terminem. 

W skład bukietu wchodzą: 

- chryzantema

- gerbery

- margaretki

- alstroemeria

- zieleń dekoracyjna

 

Jak zamówić kwiaty? 

Jeśli chcesz, by bliska Ci osoba otrzymała od Ciebie wiązankę, podaj jej dokładne dane, takie jak: imię, nazwisko i adres doręczenia. Nie zapomnij określić szczegółowej lokalizacji (dom, miejsce pracy, szpital, szkoła itp.). W formularzu umieść również swój numer telefonu lub kontakt do osoby znającej szczegóły Twojego zamówienia. 
Pamiętaj, że w zależności od pory roku i sezonowej dostępności kwiatów, poszczególne gatunki mogą zostać zastąpione innymi, sytuacka może zaistnieć tylko w przypadku braku dostępności poszczególnych gatunków kwiatów, które są ujęte w ramach wzoru. Zwróć szczególną uwagę na rozmiar – bukiet mały lub średni może odbiegać rozmiarem od wielkości przykładowej wiązanki widocznej na zdjęciu. Przy każdej dostawie istnieje możliwość regulaminowego, półgodzinnego opóźnienia z przyczyn od nas niezależnych – korków, blokad ulic, demonstracji i innych. 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię