BUKIET DLA PRZYJACIÓŁKI

Kod produktu: 2042

123,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały     -  7 kwiatów
Bukiet Średni  -12 kwiatów
Bukiet Duży     -16 kwiatów
Bukiet Deluxe  -25 kwiatów

Starannie wyselekcjonowana kompozycja kwiatowa, jaką jest bukiet Halszka, to najlepszy z możliwych sposobów, by wyrazić wdzięczność bliskiej osobie. Idealny na każdą porę roku, zachwyca niebanalnym połączeniem naturalnej zieleni oraz różu, stanowiąc stylową i jednocześnie niezwykle energetyczną kompozycję barw. Bukiet kwiatów będzie doskonałym prezentem na Dzień Kobiet, rocznicę ślubu, urodziny, Dzień Matki lub inną, dowolną okazję. My zalecamy jednak wręczanie takich upominków również bez konkretnego powodu – każdy dzień jest dobry do tego, by obdarować bliską osobę tak nietuzinkową kompozycją. 

W skład bukietu Halszka wchodzą następujące kwiatki: 

- róża wielopękowa

- tulipan

- zieleń dekoracyjna

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na wiązankę o małej, średniej czy dużej wielkości, zachwycisz obdarowywaną osobę naturalnym wyglądem oraz bogactwem zapachu, jakimi wyróżnia się ten przepiękny bukiet kwiatów. Zestawienie, które proponujemy, wzbogacone delikatnymi dodatkami, z pewnością wywoła szczery uśmiech na twarzy kogoś, na kim szczególnie Ci zależy. 

Jak zamówić bukiet kwiatów online?

Aby zamówić wiązankę z naszej oferty, wypełnij formularz znajdujący się po prawej stronie zdjęcia. Jeśli chcesz dołączyć do kwiatów bilecik lub kartkę okolicznościową, zaznacz właściwą opcję i wpisz treść życzeń. Koniecznie podaj szczegółowe dane osoby, do której mają trafić kwiatki (imię, nazwisko i adres), pamiętając o dodaniu szczegółowego miejsca doręczenie (szpital, firma, szkoła, dom itp.). Określ również datę dostawy wraz z przedziałem godzinowym. Pamiętaj, że z przyczyn niezależnych od nas bukiet kwiatów może zostać doręczony z 30-minutowym opóźnieniem. 

Bardzo ważny jest również wybór właściwego rozmiaru wiązanki. Pamiętaj, że małe lub średnie bukiety będą mniej okazałe niż to, co widzisz na zdjęciu. Jednocześnie, zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia poszczególnych gatunków kwiatów innymi, ze względu na porę roku oraz ich sezonową dostępność, sytuacja może zaistnieć tylko w przypadku braku dostępności poszczególnych gatunków kwiatów, które są ujęte w ramach wzoru . 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię