BUKIET DLA KOCHANKI

Kod produktu: 2034

183,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Średni  -12 kwiatów
Bukiet Duży     -16 kwiatów
Bukiet Deluxe  -25 kwiatów

W przypadku róż kolor różowy uznawany jest za barwę pośrednią pomiędzy symbolizującą miłość i namiętność czerwienią a bielą, będącą oznaką szacunku i lojalności. Bukiety w kolorze różowym doskonale nadają się zarówno na pierwszą randkę, jak i na rocznicę ślubu. Do różu przypisywany jest zachwyt nad rozkwitającą urodą, ale również wdzięczność i podziw. Wszystko to sprawia, że proponowana przez nas kompozycja Eulalia będzie uniwersalnym podarunkiem dla wybranki serca, mamy, babci lub innej, ważnej dla Ciebie kobiety. Starannie wyselekcjonowana kompozycja stworzona na bazie najlepszych gatunków oraz odmian kwiatów z pewnością wywoła entuzjazm na twarzy adresatki, oraz łzy wzruszenia w jej oczach.
Bukiet Eulalia składa się z następujących kwiatów: 

- róże wielopędowe

- tulipany - tulipany mągą być zastąpione innymi kwiatami sezonowymi

Wiązanka Eulalia – zamów online i wyślij bliskiej osobie 

Aby zamówić wiązankę, wypełnij formularz, podając imię, nazwisko oraz adres odbiorcy. Określ czy przesyłka ma być dostarczona do domu, firmy czy hotelu, oraz czy nasz kurier ma doręczyć kwiaty do rąk własnych, czy jedynie pozostawić bukiet. Pamiętaj o wyborze odpowiedniego rozmiaru wiązanki oraz o tym, że w zależności od pory roku, poszczególne gatunki i odmiany kwiatów mogą nie być dostępne. Wówczas zastępujemy je innymi, nie zmieniając jednocześnie charakteru całej kompozycji. Wybierając datę i godzinę doręczenia, weź pod uwagę fakt, iż ze względu na niezależne od nas czynniki, np. blokadę drogi czy objazd, dostawa może opóźnić się o 30 minut. Do bukietu kwiatów możesz dołączyć bilecik lub kartkę okolicznościową z życzeniami. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednią opcję przy zamówieniu i wpiszesz tekst wiadomości w odpowiedniej rubryce.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię