BUKIET DELFINA
99,99 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wybierz Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Koszt dostawy jest doliczany automatycznie do kosztów zamówienia - jednorazowy koszt dostawy wynosi 19,99 zł brutto

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały -10 kwiatów
   Bukiet Średni -15 kwiatów
Bukiet Duży -20 kwiatów
    Bukiet Deluxe -30 kwiatów

 

Unikatowa kompozycja bieli, różu oraz delikatnego fioletu wzbogacona małymi dodatkami, oraz zielenią liści tworzy bukiet kwiatów Delfina – idealny, by bez słów wyrazić to, co najważniejsze. Zmysłowa kompozycja zapachów oraz ponadczasowych barw sprawia, że prezentowana wiązanka sprawdzi się jako uniwersalny podarunek na każdą okazję. Obdarowana nim osoba z pewnością doceni Twój dobry gust, natychmiast odczytując intencje, jakie towarzyszyły Ci przy zamawianiu bukietu. Jeśli szukasz oryginalnego sposobu, by sposób powiedzieć: „kocham”, „dziękuję”, „tęsknię”, lub „przepraszam”, po prostu wyślij kwiaty. 


W skład bukietu wchodzą: 

 

Do prezentowanej wiązanki możesz dołączyć bilecik lub kartkę z życzeniami. Zaznacz odpowiednią opcję przy zamówieniu i wpisz w okienku treść wiadomości, by wraz z kwiatami przesłać adresatce kilka ważnych słów. 

 

Jak złożyć zamówienie na wiązankę?


Aby zamówić bukiet kwiatów Delfina, wybierz rozmiar wiązanki i podaj dane odbiorcy. Oprócz imienia, nazwiska i adresu, określ czy dostawa ma zostać wykonana do domu, hotelu, firmy czy szpitala. Wybierając dzień i przedział czasowy doręczenia, pamiętaj, że może ono ulec opóźnieniu o pół godziny ze względu na nieprzewidziane sytuacje na drodze (blokady, wypadki, manifestacje itp.). 


W zależności od pory roku niektóre kwiaty mogą nie być dostępne. W takiej sytuacji, mamy prawo stworzyć bukiet na bazie innych gatunków lub odmian niż wskazane w opisie. Nie musisz jednak obawiać się, że kompozycja utraci swoje walory zapachowe i wizualne – będzie równie piękna i wytrzymała. Zwróć uwagę na wybrany rozmiar – małe i średnie bukiety mają mniej kwiatów i nie są tak okazałe, jak prezentowane na zdjęciu. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię