BUKIET TRZYMAMY KCIUKI

Kod produktu: 2035

123,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały     -  7 kwiatów
Bukiet Średni  -12 kwiatów
Bukiet Duży     -16 kwiatów
Bukiet Deluxe  -25 kwiatów

Szukasz uniwersalnego bukietu, który można podarować bliskiej osobie niezależnie od okazji? Chcesz, by piękne i pachnące kwiaty przez wiele dni gościły na biurku lub komodzie, przypominając o Tobie adresatce? Postaw na starannie dobraną kompozycję, jaką jest Filipina – misternie ułożona wiązanka, idealna na każdą porę roku! Dzięki niej w prosty i szczery sposób wyrazisz swoją miłość, sympatię, podziw lub wdzięczność. Zarówno kolorystyka, jak i walory zapachowe prezentowanego zestawienia sprawiają, że będzie ono trafionym prezentem dla każdej miłośniczki kwiatowych podarunków.
W skład wiązanki wchodzą: 

- róże kolorowe

- inne kwiaty sezonowe

- zieleń dekoracyjna

Zamów bukiet kwiatów online 

Ponadczasowa elegancja, biorąca się z prostoty i szlachetności poszczególnych elementów, sprawia, że Filipina jest prawdziwym hitem wśród bukietów dostępnych w naszej kwiaciarni. Aby wysłać wiązankę bliskiej osobie, wybierz rozmiar i wypełnij prosty formularz, umieszczając w nim dane adresowe odbiorcy oraz datę i ewentualny zakres godzinowy dostawy. Do kwiatów możesz dołączyć bilecik lub kartkę – zaznacz właściwą opcję i wpisz treść wiadomości. Pamiętaj, że z przyczyn niezależnych od nas (utrudnienia w ruchu) dostawa może ulec opóźnieniu do ok. 30 minut. Kurier może pozostawić bukiet we wskazanym miejscu lub dostarczyć bukiet do rąk własnych – zależnie od Twojego wyboru. 

Ze względu na porę roku, poszczególne kwiaty mogą nie być dostępne w ofercie, jednak nie martw się – zastąpimy je odmianami sezonowymi, dzięki czemu kompozycja bez względu na porę roku będzie prezentować się efektownie. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię