BUKIET KOCHAM CIĘ

Kod produktu: 2014

180,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Średni  -10 kwiatów
Bukiet Duży     -15 kwiatów
Bukiet Deluxe  -27 kwiatów

Czerwone róże to kwiaty zarezerwowane na szczególne okazje. Wręczając je osobie, na której szczególnie Ci zależy, możesz wyrazić swoją miłość, wdzięczność lub tęsknotę. Bez względu na to, kogo obdarujesz bukietem kwiatów Angela, możesz być pewien, że sprawisz tej wyjątkowej osobie fantastyczną niespodziankę, której długo nie zapomni. 


Połączenie ponadczasowej klasyki, jaką jest czerwień róż z nowoczesnym, stylowym wyglądem proponowanej wiązanki wzbudzi zachwyt u nawet najbardziej wymagającej miłośniczki kwiatowych kompozycji. Jeśli chcesz, by efekt zaskoczenia po otrzymaniu bukietu był jeszcze większy, dołącz do niego bilecik z życzeniami lub kartkę okolicznościową z indywidualnie skomponowanym przesłaniem. 
W skład bukietu Angela wchodzą następujące kwiaty: 

- róże czerwone

Jak zamówić wiązankę w naszej internetowej kwiaciarni?

Chcesz, by ten piękny bukiet czerwonych róż trafił do szczególnie bliskiej Ci osoby? To proste! Wystarczy, że wypełnisz formularz zamówienia, wpisując w odpowiednie pola imię i nazwisko obdarowywanej osoby, jej adres oraz oznaczając miejsce dostawy (dom, przedsiębiorstwo, szkoła itp.). Dodaj jeszcze swój numer telefonu oraz wybierz datę i orientacyjny przedział czasowy dostawy. Pamiętaj, że blokady dróg, demonstracje lub inne niezależne od nas sytuacje mogą spowodować regulaminowe opóźnienie doręczenia do 30 minut. 

Szczególną uwagę zwróć na wybrany rozmiar kompozycji. Pamiętaj, że małe bukiety liczą mniej kwiatów i nie będą tak okazałe, jak duże lub wiązanki deluxe. Nie wszystkie kwiaty są do naszej dyspozycji przez cały rok. W zależności od sezonowej dostępności poszczególnych gatunków zastrzegamy sobie prawo zastąpienia niektórych z nich innymi – oczywiście przy zachowaniu unikatowego charakteru całej kompozycji. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię