BUKIET FLORENTYNA

Kod produktu: 2036

123,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały     -  7 kwiatów
Bukiet Średni  -12 kwiatów
Bukiet Duży     -16 kwiatów
Bukiet Deluxe  -25 kwiatów

Żeńskie imię Florentyna tradycyjnie oznacza osobę kwitnącą i szlachetną – te cechy idealnie pasują również do oferowanego bukietu. W starannie dobranej kompozycji subtelnych kolorów i zapachów znajdziesz wszystko, czego oczekiwać należy od kwiatowej wiązanki. Ta uniwersalna propozycja doskonale sprawdzi się jako prezent na jedną z wielu szczególnych okazji, jak i bez powodu – gdy chcesz podziękować bliskiej osobie za to, że po prostu jest. Zestawienie delikatnych kolorów sprawia, że podarunek będzie doskonale prezentować się w każdym wnętrzu, a nietuzinkowa forma ułożenia dodatkowo podnosi estetykę wiązanki. Do wybranego bukietu kwiatów możesz dołączyć bilecik lub kartkę okolicznościową z życzeniami.
Wiązanka Florentyna składa się z: 

- lilie

- róże

- gerbery

- goździki

- inne kwiaty sezonowe

- zieleń dekoracyjna

Wyślij ten bukiet bliskiej Ci osobie! 

Aby zlecić dostawę kwiatów do kogoś, na kim szczególnie Ci zależy, wybierz rozmiar bukietu i wpisz dane odbiorcy wraz z adresem i datą doręczenia. Z rozwijanej listy wybierz również charakter miejsca (mieszkanie, szpital, hotel, firma itp.). Pamiętaj, że ze względu na blokady dróg, manifestacje i inne nieprzewidziane utrudnienia, dostawa może opóźnić się o 30 minut. Zwróć uwagę na ilość kwiatów w wybranym rozmiarze wiązanki. 

Uwaga – niektóre kwiaty z tego bukietu mogą nie być dostępne przez cały sezon. W takim przypadku wykonujemy wiązankę z gatunków, którymi dysponujemy o określonej porze roku. Nie musisz obawiać się jednak, że utraci ona swoje walory wizualne lub zapachowe – stworzona kompozycja zawsze będzie ściśle dopasowana do swojej pierwotnej koncepcji.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię