BUKIET FILIPINA
99,99 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wybierz Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?

Koszt dostawy jest doliczany automatycznie do kosztów zamówienia - jednorazowy koszt dostawy wynosi 19,99 zł brutto

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały -10 kwiatów
   Bukiet Średni -15 kwiatów
Bukiet Duży -20 kwiatów
    Bukiet Deluxe -30 kwiatów

 

Szukasz uniwersalnego bukietu, który można podarować bliskiej osobie niezależnie od okazji? Chcesz, by piękne i pachnące kwiaty przez wiele dni gościły na biurku lub komodzie, przypominając o Tobie adresatce? Postaw na starannie dobraną kompozycję, jaką jest Filipina – misternie ułożona wiązanka, idealna na każdą porę roku! Dzięki niej w prosty i szczery sposób wyrazisz swoją miłość, sympatię, podziw lub wdzięczność. Zarówno kolorystyka, jak i walory zapachowe prezentowanego zestawienia sprawiają, że będzie ono trafionym prezentem dla każdej miłośniczki kwiatowych podarunków.
W skład wiązanki wchodzą: 

- róże

- lilie

- ostróżka

- zieleń dekoracyjna

Zamów bukiet kwiatów online 

Ponadczasowa elegancja, biorąca się z prostoty i szlachetności poszczególnych elementów, sprawia, że Filipina jest prawdziwym hitem wśród bukietów dostępnych w naszej kwiaciarni. Aby wysłać wiązankę bliskiej osobie, wybierz rozmiar i wypełnij prosty formularz, umieszczając w nim dane adresowe odbiorcy oraz datę i ewentualny zakres godzinowy dostawy. Do kwiatów możesz dołączyć bilecik lub kartkę – zaznacz właściwą opcję i wpisz treść wiadomości. Pamiętaj, że z przyczyn niezależnych od nas (utrudnienia w ruchu) dostawa może ulec opóźnieniu do ok. 30 minut. Kurier może pozostawić bukiet we wskazanym miejscu lub dostarczyć bukiet do rąk własnych – zależnie od Twojego wyboru. 

Ze względu na porę roku, poszczególne kwiaty mogą nie być dostępne w ofercie, jednak nie martw się – zastąpimy je odmianami sezonowymi, dzięki czemu kompozycja bez względu na porę roku będzie prezentować się efektownie. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię