BUKIET DLA WUJKA

Kod produktu: 2013

123,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały     -  7 kwiatów
Bukiet Średni  -12 kwiatów
Bukiet Duży     -16 kwiatów
Bukiet Deluxe  -25 kwiatów

Unikatowe połączenie zapachów oraz stonowana kompozycja barw – bukiet kwiatów Amanda to najlepszy sposób, by wyrazić swoją wdzięczność lub miłość! Podaruj go bliskiej Ci osobie niezależnie od tego, czy akurat przypada rocznica Waszej znajomości, jej urodziny, Walentynki czy Dzień Kobiet. Wiązanka idealnie podkreśli wyjątkowy charakter relacji i będzie wspaniałym prezentem, który wywoła wzruszenie u każdej obdarowanej osoby. 


Amanda to starannie wyselekcjonowane połączenie świeżych kwiatów z naturalnym bogactwem zielonych ozdób. Tak stworzony bukiet z pewnością zachwyci każdego. Pamiętaj, że do zamówionych w naszej kwiaciarni wiązanek zawsze możesz dołączyć bilecik lub kartę okolicznościową ze spersonalizowanymi życzeniami. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wybierzesz odpowiednią opcję i wpiszesz treść wiadomości we właściwe pole.
W bukiecie znajdują się następujące gatunki kwiatów: 

-irysy

- eustomy

- zieleń dekoracyjna

Jak złożyć zamówienie na bukiet Amanda?

Jeśli uważasz, że wiązanka spodoba się osobie, na której szczególnie Ci zależy, wypełnij formularz i wyślij ją do niej! W zamówieniu wpisz imię, nazwisko i adres obdarowywanej osoby, określając miejsce doręczenia (do biura, do domu, do szkoły itp.). Podaj także swój numer telefonu i określ datę oraz godziny dostawy. Pamiętaj, że z przyczyn niezależnych od nas, każde doręczenie może być opóźnione o 30 minut.
Szczególną uwagę zwrócić również na rozmiar wybranego bukietu. Średnia lub mała wiązanka zawiera mniej kwiatków niż duża. W zależności od pory roku oraz dostępności poszczególnych gatunków niektóre kwiaty w bukiecie mogą zostać zastąpione innymi. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię