BUKIET DLA MŁODEJ PARY

Kod produktu: 2011

121,00 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19.99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały     -7kwiatów
Bukiet Średni  -12 kwiatów
Bukiet Duży     -16 kwiatów
Bukiet Deluxe  -25 kwiatów

Biel od zawsze stanowi symbol elegancji i wyjątkowości – także w relacjach międzyludzkich. Podaruj bliskiej Ci osobie bukiet kwiatów Alana, stanowiący unikatowe połączenie białych róż i zielonych dodatków, ozdobiony delikatnym przybraniem. W ten romantyczny sposób bez słów wyrazisz swoje uczucia i sprawisz, że obdarowana osoba długo nie zapomni wzruszenia towarzyszącego odbieraniu kwiatowego bukietu od naszego kuriera.


Kompozycja, którą proponujemy, łączy w sobie ponadczasową elegancję, niebanalny styl i uniwersalne zastosowanie. Kwiatki doskonale nadają się do wręczenia ich na urodziny, Dzień Kobiet czy rocznicę znajomości. To również idealny pomysł na bukiet ślubny dla Panny Młodej – z pewnością będzie wspaniałym uzupełnieniem weselnej sukni. 
Zestaw zawiera następujące kwiaty: 

- frezja

Zamów wiązankę online! 

Jeśli chcesz zamówić bukiet kwiatów Alana, podaj w formularzu zakupu imię i nazwisko oraz adres osoby, której mamy go dostarczyć. Nie zapomnij o określeniu miejsca dostawy (np. szkoła, dom, biuro). Podaj również swój numer telefonu lub kontakt do osoby znającej szczegóły zamówienia. Bukiet kwiatów zostanie doręczony w określonej przez Ciebie porze (wybierz datę oraz przedział godzinowy dostawy). Pamiętaj, że ze względu na nagłe, niezależne od nas sytuacje na drodze, przesyłka może opóźnić się o 30 minut. 

Ze względu na porę roku oraz sezonową dostępność poszczególnych gatunków kwiaty w bukiecie mogą zostać zastąpione innymi. Zwróć uwagę również na wybrany rozmiar wiązanki oraz ilość kwiatków. Do zestawu możesz dołączyć również bilecik lub kartkę okolicznościową – zaznacz odpowiednią opcję i wpisz teść życzeń.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię