BUKIET AMANDA
99,99 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wybierz Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Koszt dostawy jest doliczany automatycznie do kosztów zamówienia - jednorazowy koszt dostawy wynosi 19,99 zł brutto

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały -10 kwiatów
   Bukiet Średni -15 kwiatów
Bukiet Duży -20 kwiatów
    Bukiet Deluxe -30 kwiatów

 

Unikatowe połączenie zapachów oraz stonowana kompozycja barw – bukiet kwiatów Amanda to najlepszy sposób, by wyrazić swoją wdzięczność lub miłość! Podaruj go bliskiej Ci osobie niezależnie od tego, czy akurat przypada rocznica Waszej znajomości, jej urodziny, Walentynki czy Dzień Kobiet. Wiązanka idealnie podkreśli wyjątkowy charakter relacji i będzie wspaniałym prezentem, który wywoła wzruszenie u każdej obdarowanej osoby. 


Amanda to starannie wyselekcjonowane połączenie świeżych kwiatów z naturalnym bogactwem zielonych ozdób. Tak stworzony bukiet z pewnością zachwyci każdego. Pamiętaj, że do zamówionych w naszej kwiaciarni wiązanek zawsze możesz dołączyć bilecik lub kartę okolicznościową ze spersonalizowanymi życzeniami. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wybierzesz odpowiednią opcję i wpiszesz treść wiadomości we właściwe pole. 


W bukiecie znajdują się następujące gatunki kwiatów: 

-irysy,

- zieleń dekoracyjna

Jak złożyć zamówienie na bukiet Amanda?

Jeśli uważasz, że wiązanka spodoba się osobie, na której szczególnie Ci zależy, wypełnij formularz i wyślij ją do niej! W zamówieniu wpisz imię, nazwisko i adres obdarowywanej osoby, określając miejsce doręczenia (do biura, do domu, do szkoły itp.). Podaj także swój numer telefonu i określ datę oraz godziny dostawy. Pamiętaj, że z przyczyn niezależnych od nas, każde doręczenie może być opóźnione o 30 minut. 


Szczególną uwagę zwrócić również na rozmiar wybranego bukietu. Średnia lub mała wiązanka zawiera mniej kwiatków niż duża. W zależności od pory roku oraz dostępności poszczególnych gatunków niektóre kwiaty w bukiecie mogą zostać zastąpione innymi. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię