BUKIET ALANA
99,99 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wybierz Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Koszt dostawy jest doliczany automatycznie do kosztów zamówienia - jednorazowy koszt dostawy wynosi 19,99 zł brutto

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały -10 kwiatów
   Bukiet Średni -15 kwiatów
Bukiet Duży -20 kwiatów
    Bukiet Deluxe -30 kwiatów

 

Biel od zawsze stanowi symbol elegancji i wyjątkowości – także w relacjach międzyludzkich. Podaruj bliskiej Ci osobie bukiet kwiatów Alana, stanowiący unikatowe połączenie białych róż i zielonych dodatków, ozdobiony delikatnym przybraniem. W ten romantyczny sposób bez słów wyrazisz swoje uczucia i sprawisz, że obdarowana osoba długo nie zapomni wzruszenia towarzyszącego odbieraniu kwiatowego bukietu od naszego kuriera.

 
Kompozycja, którą proponujemy, łączy w sobie ponadczasową elegancję, niebanalny styl i uniwersalne zastosowanie. Kwiatki doskonale nadają się do wręczenia ich na urodziny, Dzień Kobiet czy rocznicę znajomości. To również idealny pomysł na bukiet ślubny dla Panny Młodej – z pewnością będzie wspaniałym uzupełnieniem weselnej sukni. 
Zestaw zawiera następujące kwiaty: 

- frezja

Zamów wiązankę online! 

Jeśli chcesz zamówić bukiet kwiatów Alana, podaj w formularzu zakupu imię i nazwisko oraz adres osoby, której mamy go dostarczyć. Nie zapomnij o określeniu miejsca dostawy (np. szkoła, dom, biuro). Podaj również swój numer telefonu lub kontakt do osoby znającej szczegóły zamówienia. Bukiet kwiatów zostanie doręczony w określonej przez Ciebie porze (wybierz datę oraz przedział godzinowy dostawy). Pamiętaj, że ze względu na nagłe, niezależne od nas sytuacje na drodze, przesyłka może opóźnić się o 30 minut. 

Ze względu na porę roku oraz sezonową dostępność poszczególnych gatunków kwiaty w bukiecie mogą zostać zastąpione innymi. Zwróć uwagę również na wybrany rozmiar wiązanki oraz ilość kwiatków. Do zestawu możesz dołączyć również bilecik lub kartkę okolicznościową – zaznacz odpowiednią opcję i wpisz teść życzeń. 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię