BUKIET ADA

Kod produktu: 1976

99,99 
 
Bilecik / życzenia
10,00 
Data dostawy *:
Godziny dostawy -/+ 2h*:
Wybierz Wielkość:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu)
Kod pocztowy *:
Miejscowość *:
Opcje dostawy:
Obdarowana/y:
Tel. kontaktowy
- obdarowany/a *:
Kartka okolicznościowa:
- 10,00  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?

Koszt dostawy jest doliczany automatycznie do kosztów zamówienia - jednorazowy koszt dostawy wynosi 19,99 zł brutto

Ocena: 0 na 6 (opinii : 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Bukiet Mały -10 kwiatów
   Bukiet Średni -15 kwiatów
Bukiet Duży -20 kwiatów
    Bukiet Deluxe -30 kwiatów

 

Spraw radość bliskiej Ci osobie i podaruj jej wyjątkowy podarunek! Bukiet kwiatów Ada to starannie wyselekcjonowana kompozycja, łącząca naturalne piękno i delikatny charakter. Wiązanka urzeka zapachem i pięknym wyglądem, a w naszej internetowej kwiaciarni może zamówić ją o dowolnej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz wyrazić swoją pamięć, wdzięczność lub miłość, ten ekskluzywny bukiet będzie najlepszym sposobem. 


Do oferowanej wiązanki możesz dołączyć bilecik z życzeniami dla bliskiej Ci osoby. Dzięki temu kwiatki staną się niezapomnianym podarunkiem, niezależnie od okazji, z jakiej je wręczysz. Zamawiając bukiety w naszej kwiaciarni online, możesz być pewien, że do obdarowanej osoby zawsze dostarczymy świeże, pachnące i piękne kwiaty, zgodnie z ustalonym przez Ciebie terminem. 

W skład bukietu wchodzą: 

- gerbera

- goździk

- margaretki

- eustomy

- zieleń dekoracyjna

 

Jak zamówić kwiaty? 

Jeśli chcesz, by bliska Ci osoba otrzymała od Ciebie wiązankę, podaj jej dokładne dane, takie jak: imię, nazwisko i adres doręczenia. Nie zapomnij określić szczegółowej lokalizacji (dom, miejsce pracy, szpital, szkoła itp.). W formularzu umieść również swój numer telefonu lub kontakt do osoby znającej szczegóły Twojego zamówienia. 
Pamiętaj, że w zależności od pory roku i sezonowej dostępności kwiatów, poszczególne gatunki mogą zostać zastąpione innymi, sytuacka może zaistnieć tylko w przypadku braku dostępności poszczególnych gatunków kwiatów, które są ujęte w ramach wzoru. Zwróć szczególną uwagę na rozmiar – bukiet mały lub średni może odbiegać rozmiarem od wielkości przykładowej wiązanki widocznej na zdjęciu. Przy każdej dostawie istnieje możliwość regulaminowego, półgodzinnego opóźnienia z przyczyn od nas niezależnych – korków, blokad ulic, demonstracji i innych. 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię